Na drzewach głównych ulic: Świętojańskiej, 10 Lutego i Starowiejskiej rozbłysły świąteczne lampki – białe i niebieskie ledowe „węże”. Atmosfera w mieście jest już prawdziwie świąteczna.

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Gdynianin (gość)

To co jest dzisiaj na Świętojańskiej to porażka. Kilka lat temu choineczki na latarniach były zielone, a na czubku miały pomarańczowe gwiazdy tak jak na starym zdjęciu obok. Dzisiaj wszystko jest w zimno białych i niebieskich kolorach. Mało świątecznie i kolorowo, a jadąc tą ulicą mam wrażenie, że poruszam się w kolumnie policyjnych radiowozów. Panowie decydenci z Gdyni, przypomnijcie sobie wielkie kolorowe choinki, gwiazdy i śnieżynki jakie wisiały na latarniach w latach 70-tych na Władysława IV, Starowiejskiej czy Świętojańskiej, może było gorzej ale bardziej kolorowo niż dzisiaj w roku 2014. Gdynia to nie biegun północny i może watro zamienić cool LED-y na bardziej przyjazne ludziom i lubiane kolorowe.

B.N (gość)

TO W NOCY (GDY WSZYSCY ŚPIĄ) A CO W DZIEŃ ? SKWEREK WYGLĄDAŁ SZARO BEZ WIDOCZNYCH OZDÓB I CHOIMKI, PONURO Brrrrr. Wejherowo zasługuje tu na wyróżnienie !