Wybierz region

Wybierz miasto

  Bob One i Bas Tajpan

  Klub Studio 8 Mielec
  Mielec, ul. Kazimierza Pułaskiego/2

  20:00 Piątek, 16 stycznia

  • 25zł

  Bob One

  Polski raper, wokalista i producent muzyczny. Pochodzi z Pyskowic, mieszka w Katowicach. Jest to jeden z najbardziej charakterystycznych wokali na polskiej scenie reggae/dancehall. Debiutował w roku 2001 z kolektywem Rainbow Hi-Fi, gdzie po raz pierwszy sprobował swoich sił na mikrofonie. Następnie dołączył do częstochowskiego sound systemu Rub Pulse. W ciągu kilkunastu lat koncertowania miał okazję wystąpić między innymi przed popularnyn Gentlemanem, Sizzlą, Tippą Irie, i wieloma innymi.

  W 2008 roku Bob One wydał swoją, jak na razie jedyną, solową płytę pt. „Jeden”. W trakcie kolejnych lat nagrywał wspolne utwory z takimi wykonawcami jak Hemp Gru, Firma, Onar, Tabu czy Junior Stress. Artysta stale wspołpracuje z Bas Tajpanem, z ktorym na początku 2012 roku nagrał EPkę „Wszystko na sprzedaż”.

  Bas Tajpan

  Bas Tajpan, właśc. Damian Krępa – wokalista i autor tekstow reggae, raggamuffin z Dąbrowy Gorniczej, ktorego kariera rozpoczęła się w drugiej połowie lat 90-tych. Jako artysta solowy zaistniał na początku nowego wieku na albumach producenckich IGS-a oraz w solowym projekcie Gutka Mustafarai. Wspołpracował m.in. z takimi wykonawcami jak Junior Stress, Firma, Miuosh, Peja, Tabu Duby, Skorup, Fu czy Hemp Gru.

  W 2007 roku wraz z Miuoshem założył projekt Fandango Gang. Efektem był wspolny album o tym samym tytule. Wydał dwa solowe albumy. Debiut “Korzenie i kultura” (2010) promowany był singlami “Korzenie i kultura” oraz “Potęga majestatu”. Wydany w 2012 roku przez Hemp Records “Made in Tajpan” przyniosł clipy “Podroż” oraz “Dla moich ludzi”.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy wiesz, gdzie lecisz? Rozszyfruj te skróty i nazwy lotnisk! QUIZ