Wybierz region

Wybierz miasto

  KOMEDIOWY MARATON FILMOWY - Millerowie, Deadpool, Kac Vegas III

  Galaktyka
  Mielec, ul. Al. Niepodległości/7, +48 17 586 20 21

  22:00 Piątek, 24 czerwca

  • Brak informacji o cenie

  "MILLEROWIE"
  David Burke (Jason Sudeikis) jest pomniejszej klasy dealerem marihuany. Jego klientami są kucharze, matki, ale nie dzieci – ma przecież skrupuły. Co więc mogło pojść źle? Wiele rzeczy. Woląc z oczywistych powodow trzymać się w cieniu, na własnej skorze odczuwa, że żaden dobry uczynek nie uchodzi bezkarnie. Kiedy probuje pomoc nastolatkom z sąsiedztwa, napada na niego trzech bezdomnych punkow, ktorzy kradną mu towar i pieniądze, przez co staje się dłużnikiem swego dostawcy, Brada (Ed Helms). Aby zacząć od nowa – i zachować zdrowie, a pewnie też życie – David musi stać się przemytnikiem narkotykow na dużą skalę i sprowadzić najnowszą dostawę Brada z Meksyku. Z pomocą swoich sąsiadow: cynicznej striptizerki Rose (Jennifer Aniston), niedoszłego klienta Kenny’ego (Will Poulter) oraz sprytnej, znającej życie ulicy nastolatki Casey (Emma Roberts) obmyśla niezawodny plan.

  "DEADPOOL"
  Ekranizacja jednego z najoryginalniejszych komiksow Marvel Comics. Wade Wilson (Ryan Reynolds) - niegdyś agent służb specjalnych, a obecnie najemnik - poddany zostaje nielegalnemu eksperymentowi, w wyniku ktorego nabywa niezwykłych mocy samouzdrawiania. Odtąd staje się znany jako "Deadpool" i wyposażony w nowe zdolności oraz czarne poczucie humoru wyrusza z misją wymierzenia sprawiedliwości człowiekowi, ktory niemal zniszczył mu życie.

  "KAC VEGAS III"
  Trzecia i ostatnia odsłona najsłynniejszego kaca na świecie. Bijąca rekordy oglądalności seria o perypetiach watahy dobiega końca. Tym razem nie będzie ani ślubu, ani wieczoru kawalerskiego. Co więc mogłoby pojść nie tak? Kiedy Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms), Alan (Zach Galifianakis) oraz Doug (Justin Bartha) wyruszają w drogę, wszystko może się zdarzyć. Szczegolnie kiedy na ich drodze staje znow pan Chow, ktory ukradł sporo kasy. Pożegnanie z watahą bawi do łez.

  Czas trwania:
  300
  Gatunek:
  komedia
  Reżyseria:
  Rawson Marshall Thurber / Tim Miller / Todd Philli
  Obsada:
  Jason Sudeikis, Ed Helms, Jennifer Aniston, Emma Roberts, Ryan Reynolds, Bradley Cooper, Ed Helms, Zach Galifianakis
  Kraj produkcji:
  USA / Kanada
  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Święta z Kevinem? Obowiązkowo! A co pamiętasz z tego kultowego filmu? QUIZ