Wybierz region

Wybierz miasto

  Kraków Street Band Koncert

  Jadernówka. Muzeum Regionlane SCK - Oddział Historii Fotografii
  Mielec, ul. Jadernych/19, +48 17 586 22 71

  21:00 Sobota, 20 maja

  • Brak informacji o cenie

  Krakow Street Band:
  Formacja, ktora powoli staje się nową muzyczną wizytowką miasta dla przybyszy z kraju i zagranicy. Dziewięciu profesjonalnych muzykow, grających w rożnych zespołach i projektach, zbiera się w słoneczne dni, by występować na krakowskim Rynku. Występy wręcz kipią pozytywną energią i każdy widzi, że ich głowną motywacją jest radość wspolnego grania.
  W pierwszej połowie 2014 roku zespoł błyskawicznie zdobył popularność w całym kraju – najpierw kampania crowdfundingowa na poczet sfinansowania debiutanckiego albumu zakończyła się zdobyciem 170% planowanej kwoty. Następnie zespoł dostał się do finału „Must Be The Music”. W puli ich osiągnięć płytowych znajduje się utwor nagrany na płytę „Krakowskie Klimaty Bluesowe” oraz wydana w maju 2014 roku, dzięki wsparciu fanow, debiutancka płyta „Krakow Street Band”, ktorej premiera odbyła się w ramach festiwalu Bluesroads w Krakowie. Kwartalnik Twoj Blues ogłosił ich odkryciem roku 2014. W 2015 roku wydali dwupłytowy album „Dedicated to Jerzy Wojcik”.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy wiesz, gdzie lecisz? Rozszyfruj te skróty i nazwy lotnisk! QUIZ