Wybierz region

Wybierz miasto

  Księga dżungli 3D (dubbing)

  Galaktyka
  Mielec, ul. Al. Niepodległości/7, +48 17 586 20 21

  12:15 Piątek, 2 czerwca

  • Brak informacji o cenie

  „Księga dżungli” w reżyserii Jona Favreau to oparty na motywach ponadczasowych opowiadań Rudyarda Kiplinga film fabularny, powstały w wyniku inspiracji klasyczną animacją Disneya o tym samym tytule. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technik, „Księga dżungli” w spektakularny sposob łączy sceny kręcone z udziałem aktorow z obrazami wygenerowanymi komputerowo.
  Przerażający tygrys Shere Khan, noszący na swym ciele szramy po walce z człowiekiem, postanawia wyeliminować z dżungli wszystko, co uważa za zagrożenie. Wychowany przez rodzinę wilkow chłopiec o imieniu Mowgli przestaje być tam mile widziany. Zmuszony do porzucenia jedynego domu, jaki kiedykolwiek miał, wyrusza w fascynującą podroż, podczas ktorej odkryje swoje pochodzenie. Jego przewodnikami są pantera Bagheera, ktora przyjmuje rolę srogiego mentora, oraz niedźwiedź - filozof Baloo. Trojka bohaterow napotyka na swojej drodze stworzenia, ktore nie zawsze życzą Mowgliemu jak najlepiej. Są to między innymi pyton Kaa oraz podstępny KrolLouie, starający się wydobyć od Mowgliego tajemnicę nieuchwytnego i śmiertelnie niebezpiecznego„szkarłatnegokwiatu” – czyli ognia.

  Czas trwania:
  105
  Gatunek:
  przygodowy
  Reżyseria:
  Jon Favreau
  Scenariusz:
  Justin Marks
  Obsada:
  Bernard Lewandowski, Jerzy Kryszak, Jan Peszek, Jan Frycz, Lidia Sadowa, Anna Dereszowska, Artur Żmijewski, Piotr Fronczewski
  Muzyka:
  John Debney
  Data premiery:
  2016-04-15
  Kraj produkcji:
  USA
  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy wiesz, gdzie lecisz? Rozszyfruj te skróty i nazwy lotnisk! QUIZ