Wybierz region

Wybierz miasto

  McImperium

  Galaktyka
  Mielec, ul. Al. Niepodległości/7, +48 17 586 20 21

  20:00 Wtorek, 4 kwietnia

  • Brak informacji o cenie

  Ray Kroc (Keaton) to charyzmatyczny biznesman, ktory od lat walczy o swoje pięć minut sławy. Jednak każdy jego pomysł przeradza się w klęskę, a szanse na realizację marzeń maleją z dnia na dzień. Niespodziewanie otrzymuje zamowienie od nieznanej mu restauracji w Kalifornii. Poznaje braci McDonaldow, ktorzy wymyślili nowatorski system serwowania jedzenia w 30 sekund od złożenia zamowienia. Ray, zachwycony rewolucyjnym pomysłem, namawia braci do stworzenia sieci restauracji w całych Stanach Zjednoczonych. W miarę rozrastania się fastfoodowego imperium, Ray chce mieć coraz więcej władzy. Jak wiele poświęci, aby zbudować najbardziej rozpoznawalną markę na świecie i stać się jedną z największych osobowości XX wieku?

  Czas trwania:
  115
  Gatunek:
  biograficzny
  Reżyseria:
  John Lee Hancock
  Scenariusz:
  Robert D. Siegel
  Obsada:
  Michael Keaton, Nick Offerman, John Carroll Lynch, Linda Cardellini, Patrick Wilson, B.J. Novak, Laura Dern, Steve Coulter
  Muzyka:
  Carter Burwell
  Data premiery:
  2017-02-03
  Kraj produkcji:
  USA
  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Tego nie wiedzieli Polacy w 2019 roku. A Ty odpowiesz na te pytania? QUIZ