Wybierz region

Wybierz miasto

  Mielec: Koncert Ga-Ga Zielone Żabki w Klub Studio 8 -16.12

  Klub Studio 8 Mielec
  Mielec, ul. Kazimierza Pułaskiego/2

  20:00 Piątek, 16 grudnia

  • 20zł

  Podczas tegorocznego koncertu na Przystanku Woodstock w Pokojowej Wiosce Kryszny miała miejsce premiera nowej płyty Ga-Ga Zielone Żabki Nowy Porządek. W związku z wydawnictwem zespoł rusza w trasę. Na koncertach będzie można usłyszeć nowe kawałki i oldskulowe numery jak „Kultura” czy „Olewaj system” - to istna punkrockowa mieszanka wybuchowa!

  ZIELONE ŻABKI i GA-GA to dwa zespoły ktore na przełomie lat 80 i 90 namieszały sporo w polskiej, niezależnej, scenie muzycznej, głownie za sprawą Festiwalu w Jarocinie. Ich muzyka przetrwała lata, a teksty pisane wtedy, zaskakują aktualnością. Głowną postacią w tych działaniach jest Smalec - wokalista, basista, gitarzysta, autor tekstow. Od kilku już lat, razem z ze swoimi kolegami, kontynuuje działalność pod podwojną nazwą GA-GA-ZIELONE ŻABKI.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy wiesz, gdzie lecisz? Rozszyfruj te skróty i nazwy lotnisk! QUIZ