Wybierz region

Wybierz miasto

  Muzyka Zespołu w Wykonaniu Alla Vienna Chóru Vivid Singers i Mariusza Ostrowskiego Queen Symfonicznie (Impreza Odwołana)

  Hala MOSiR
  Mielec, ul. Janusza Kusocińskiego/1

  17:00 Niedziela, 8 marca

  Jedyny i niepowtarzalny w swoim rodzaju koncert poświęcony pamięci charyzmatycznego wokalisty i muzyka zespołu Queen. Gorące rytmy kontynentu afrykańskiego, pełna tajemnic, barw i egzotycznych harmonii muzyka dalekiego wschodu wprowadzą nas w klimat w jakim kształtował swoją osobowość Farrokh Bulsara przyszły geniusz muzyki rockowej - Freddie Mercury. Usłyszymy popisy wokalne śpiewakow operowych i etiudy baletowe gdyż powszechnie znana jest fascynacja tego największego showmana w historii muzyki rockowej, operą i baletem. Nie zabraknie rownież wielkich przebojow zespołu Queen: "We Are The Champions", "Another One Bites the Dust", "Don't Stop Me Now" czy "Bohemian Rhapsody" w nowych aranżacjach, w wykonaniu orkiestry symfonicznej, solistow i choru. Nowatorskim i oryginalnym fragmentem koncertu z pewnością będzie połączenie techniki wokalnej śpiewakow operowych z wokalistami pop-rockowymi. Mamy nadzieje że tempo koncertu, rożnorodność gatunkow muzyki, pozwolą przeżyć słuchaczom klimat jaki panował w czasie występow nie zapomnianej ikony muzyki rockowej - Freddie'go Mercury.

  Link do miejsc numerowanych na płycie: http://www.kupbilecik.pl/impreza-5316-queen.symfonicznie.mielec.html

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy wiesz, gdzie lecisz? Rozszyfruj te skróty i nazwy lotnisk! QUIZ