Wybierz region

Wybierz miasto

  Nasiona" - wystawa twórczości Marleny Mosior

  SCK w Mielcu
  Mielec, ul. Al. Niepodległości/7, +48 17 586 23 73

  Od 28.04.2018 do 20.05.2018

  • Brak informacji o cenie

  Nasiona" - wystawa tworczości Marleny Mosior

  Wystawa Marleny Mosior

  Wystawa tworczości Marleny Mosior, młodej mieleckiej malarki, studentki grafiki Wydziału Sztuki Uniwersytetu

  Marlena Mosior, rocznik 90., magister sztuki, dyplom z wyrożnieniem w Pracowni Projektowania Graficznego i Pracowni Druku Cyfrowego, projektant graficzny i ilustrator, mieszka i pracuje w Mielcu.


  NASIONA to powstający ponad dwa lata cykl blisko pięćdziesięciu obrazow po raz pierwszy pokazany publiczności w mieleckiej galerii ESCEK jako podsumowanie dotychczasowej pracy artystki.

  NASIONA to życie, dar niebios, sensualność i codzienność. Kawa, owsianka, pieczywo, serce owocu. Nasiona. Tak blisko nas a niedostrzeżone, okryte tajemnicą i zmysłowym pięknem.

  NASIONA to formy, kształty i struktury. Niepopularny temat w malarstwie. Pestka jest źrodłem inspiracji. Artystka wychodzi ze strefy bezpieczeństwa, porzuca akademickie drogowskazy i szuka własnej ścieżki.

  NASIONA to potrzeba i konieczność. Sposob na nakarmienie się i przetrwanie. Malarstwo jest formą terapii i rozmowy. Dyskursem sztuki ze światem, ktorego bez nasion po prostu by nie było.

  NASIONA to dar bliskości. Wdzięczność kwiatow i ciepło kłosow. Miłość i ciekawość świata. Droga do poznania siebie

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  ZSRR, NRD, RPA... Czy wiesz, co to za miejsca? QUIZ