Wybierz region

Wybierz miasto

  Polska Wersja - Notabene Tour

  Klub Studio 8 Mielec
  Mielec, ul. Kazimierza Pułaskiego/2

  20:00 Sobota, 25 lutego

  • Brak informacji o cenie

  Zapraszamy na koncert zespołu Polska Wersja promujący album "NOTABENE".
  „Notabene” to druga płyta Jano i Hinola, tworzących zespoł Polska Wersja.
  Tworczość raperow jest utrzymana w klimacie łączącym uliczne brzmienia z najlepszymi czasami polskiego rapu przypadającego na początek wieku.
  Starsi słuchacze odnajdą w nowej płycie wiele odwołań w podkładach muzycznych, natomiast młodsi słuchacze z pewnością znajdą brzmienie charakterystyczne dla obu raperow. Wokal Hinola w połączeniu z trafnymi zestawieniami Jano tworzą jedyny tego typu duet na polskiej scenie.
  Mocne i wpadające w ucho refreny to jedna z najmocniejszych zalet, zaś teksty artystow trafiają do szerokiej grupy odbiorcow, przy jednoczesnym zachowaniu klimatu prawdziwego hiphopu. Każdy utwor to bezkompromisowość poglądow i słow Jano, Hinola oraz zaproszonych gości.
  Poprzednia trasa zgromadziła tysiące fanow pod scenami kilkudziesięciu miast Polski i Europy. Zespoł był zapraszany na największe festiwale Hip-hopowe.
  Koncert promujący nowy album, lecz nie zabraknie oczywiście numerow z poprzedniej płyty.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy wiesz, gdzie lecisz? Rozszyfruj te skróty i nazwy lotnisk! QUIZ