Wybierz region

Wybierz miasto

  STAND UP NIGHT Impresariat vol.1

  Klub Alternatywa
  Mielec, ul. Henryka Sienkiewicza/1

  20:00 - 23:00 Piątek, 16 marca

  • od 20zł

  Przez gory, przez pola, przez lasy, aż po „gęstych kłębow dymu” pasy – przybywają artyści, ktorych głownym celem jest wywołanie u widzow bolu brzucha…
  Tak zaczyna się niesamowita historia komedii w projekcie pod tytułem IMPRESARIAT STAND UP NIGHT! ;)
  Szykujcie się na gorący wieczor, ktory poprowadzi dla Was Kacper Trela, a głowne skrzypce odegrają Wojtek Pięta i Magda Kubicka!
  Wojtek Pięta - wystąpił na scenach każdego z większych miast w Polsce oraz w telewizji w programie Kuby Wojewodzkiego i Comedy Central. Uczestnik obu edycji Polskiej Ligi Stand-upu. Finalista Festiwalu Antrakt 2016. Brał udział w roastach: Tego Typa Mesa oraz Krzysztofa Skiby.
  Gospodarz krakowskiej sceny Stand-up w Bakałarzu, katowickiej i chorzowskiej Stand-up Silesia oraz Stand-up Tarnow. Autor kanału w serwisie youtube oraz improwizator sceniczny.
  Magda Kubicka - młoda i dynamiczna, płonie żywym ogniem. Przypieka swoimi żartami. Na nikogo nie czeka, bo nie ma czasu. Porusza kontrowersyjne, ostre tematy. Nie ma dla niej tabu: neutrony, metaamfetamina, wieloryby grenlandzkie, blogosfera w Polsce, destylacja ropy naftowej, cyberprzestrzeń, programowanie obiektowe, heksametylenotriperoksydiamina, obrobka drewna – te akurat tematy pomija. O reszcie mowi. Jak na kobietę przystało – dużo.
  WSTĘP: +18
  BILETY: 20zł
  Rezerwacje na:
  > Grzegorz Świerk - 733 011 767
  > facebook: Impresariat lub Klub Alternatywa
  Rezerwacje nieodebrane na 15 minut przed startem (godzina 19:45) przepadają.
  Liczba miejsc ograniczona.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy wiesz, gdzie lecisz? Rozszyfruj te skróty i nazwy lotnisk! QUIZ