Wybierz region

Wybierz miasto

  Turbo "Back To The Past" + Internal Quiet

  Klub Studio 8 Mielec
  Mielec, ul. Kazimierza Pułaskiego/2

  19:00 Czwartek, 8 września

  • Brak informacji o cenie

  TURBO i INTERNAL QUIET w trasie koncertowej ‘Back To The Past’!

  TURBO – jeden z najbardziej znanych, cenionych i najdłużej działających zespołow polskiego hard & heavy wyruszy już niebawem na kolejną, obejmującą docelowo swym zasięgiem blisko czterdzieści lokalizacji prestiżową trasę pod szyldem ‘Back To The Past’, na ktorej Zespoł wykona w całości materiał z kultowego krążka ‘Kawaleria Szatana’ w trzydziestą rocznicę ukazania się pamiętnego albumu jak rownież obszerny przekroj dokonań z dotychczasowego dorobku Zespołu i wszystkie hity.

  Wojciech Hoffmann: Jestem przekonany, że ta trasa to będzie naprawdę coś wyjątkowego, bo taka też jest ta cała płyta. To jeden z kilku najważniejszych metalowych albumow ubiegłego wieku w Polsce, a może nawet i tego wieku bo przecież zespołow o stricte podobnej do TURBO stylistyce jest tutaj nadal niewiele. A sama ‘Kawaleria…’ to były wspaniałe czasy. My starsi mamy co wspominać.

  Gościem specjalnym na całej trasie ‘Back To The Past’ będzie znakomita formacja INTERNAL QUIET z Aleksandrowa Łodzkiego – coraz bardziej zaznaczająca swoją pozycję na mapie klasycznego heavy metalu w Polsce.
  Wojciech Hoffmann przyznaje:
  ‘To bardzo sprawny zespoł z niesamowitym potencjałem, co już niebawem w pełni potwierdzi ich sensacyjny debiut ‘When The Rain Comes Down’. Udział w trasie grupy INTERNAL QUIET odebrałem z dużą radością, bowiem od zawsze staram się dobierać do pakietu Artystow w pełni profesjonalnych, posiadających niezbędny kunszt i umiejętności’.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  ZSRR, NRD, RPA... Czy wiesz, co to za miejsca? QUIZ