Wybierz region

Wybierz miasto

  Wieczór Kobiet 8 marca

  Piano Cafe
  Mielec, ul. Stefana Wyszyńskiego/2e, +48 17 788 32 18

  17:00 - 22:00 Czwartek, 8 marca

  • 30zł

  Restauracja Piano Cafe i Alessa Studio Urody zapraszają na WIECZOR KOBIET.
  Już 8 marca o godzinie 17:00, zabierzemy Was prosto do krainy w ktorej rządzi płeć piękna. Przy dźwiękach nastrojowej muzyki, z kieliszkiem wspaniałego szampana lub wina w dłoni, będziecie mogły porozmawiać z kobietami takimi jak Wy, a także skorzystać z porad kosmetycznych i fryzjerskich Pań z Alessa Studio Urody.
  Podczas imprezy będziecie mogły sprobować pyszności z naszego menu, uraczyć się pysznościami z bufetu słodkości oraz napić się pysznego wina. Panie ze Studia Urody Alessa, zaproszą wylosowane Panie m. in. na upięcie, makijaż czy zabieg parafinowy na dłonie. Chętnie odpowiedzą rownież na wszelkie pytania. Wszystko po to byśmy mogły ten jeden dzień być rozpieszczone NA MAXA
  Spośrod uczestniczek spotkania, rozlosujemy rownież atrakcyjne upominki, między innymi sesję zdjęciową od Paulina Maziarz - Fotografia !

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy wiesz, gdzie lecisz? Rozszyfruj te skróty i nazwy lotnisk! QUIZ