Wybierz region

Wybierz miasto

  Zaduszki jazzowe

  SCK w Mielcu
  Mielec, ul. Al. Niepodległości/7, +48 17 586 23 73

  18:00 Czwartek, 2 listopada

  • Brak informacji o cenie

  Już za kilkanaście dni odbędzie się w Mielcu koncert ,,Zaduszki jazzowe”. 2 listopada, o godz. 18 w sali widowiskowej Domu Kultury SCK zagrają trzy zespoły: NSI QUARTET, Big Mielec Band i Jelly Beans.
  Zaduszki Jazzowe to cykl koncertow jazzowych, organizowany w wielu miastach w okresie zadusznym. Tradycja tych koncertow sięga lat 50. XX wieku. Początkowo ,,Zaduszki jazzowe” odbywały się w Krakowie, do ktorego zjeżdżali muzycy z całej Polski. Potem koncerty zaczęto organizować także w innych miastach w Polsce, a nawet w ośrodkach polonijnych.
  Mielecki koncert wpisuje się więc w długą i wspaniała tradycję.
  W koncercie wezmą udział: młody, choć już utytułowany i znany w środowisku jazzowym w Polsce NSI Quartet, Big Mielec Band oraz Jelly Beans.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  ZSRR, NRD, RPA... Czy wiesz, co to za miejsca? QUIZ