Wybierz region

Wybierz miasto

  Zostań, jeśli kochasz

  Galaktyka
  Mielec, ul. Al. Niepodległości/7, +48 17 586 20 21

  21:01 Poniedziałek, 29 czerwca

  • Brak informacji o cenie

  „Zostań, jeśli kochasz” to film oparty na bestsellerowej powieści o miłości i odwadze, ktora wywołała sensację na całym świecie. W roli głownej występuje Chloe Grace Moretz („Carrie”), jedna z najbardziej fascynujących aktorek młodego pokolenia, porownywana do Jennifer Lawrence.
  Mia Hall (Moretz) to nieśmiała, niezwykle utalentowana dziewczyna, ktora stoi przed najtrudniejszym życiowym wyborem. Jeśli zdecyduje się opuścić dom by podążać za muzycznymi marzeniami, straci miłość swojego życia. Wszystko zmienia się w wyniku pewnego wydarzenia, a Mia zawieszona przez jeden dzień między życiem a śmiercią musi zdecydować, po ktorej stronie zostanie. Czy wielka miłość przezwycięży niepewność i strach? „Zostań, jeśli kochasz” to niezwykła historia o znajdowaniu swojego miejsca na Ziemi, umiejętności żegnania się z przeszłością i przyjmowania tego, co nadchodzi.

  Czas trwania:
  106
  Gatunek:
  dramat
  Reżyseria:
  R.J. Cutler
  Scenariusz:
  Shauna Cross
  Obsada:
  Chloë Grace Moretz, Mireille Enos, Joshua Leonard, Stacy Keach, Jamie Blackley, Liana Liberato, Lauren Lee Smith, Jakob Davies
  Muzyka:
  Heitor Pereira
  Data premiery:
  2014-09-12
  Kraj produkcji:
  USA
  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Tego nie wiedzieli Polacy w 2019 roku. A Ty odpowiesz na te pytania? QUIZ