Małgorzata Ofiara

avatarMałgorzata Ofiara

Mielec
Salon Ślubny Bella Margo

Wesele w namiocie

2013-05-04 11:42:41

Wesele w namiocieNapisano już wiele ciekawych i mądrych artykułów na temat przyjęcia weselnego w plenerze,
i każdy, kto rozważał taki wariant dla siebie, przeanalizował go zapewne sto razy zanim się zdecydował na tego typu rozwiązanie.
Obecnie powstaje wiele firm oferujących nam wesele jak z bajki albo jak z amerykańskich filmów. Nie zapominajmy jednak, że Polska leży w takim klimacie, który przynosi ciągłe zmiany.
Nawet jeśli kilka dni przed naszym weselem pogoda jest idealna aby bawić się na świeżym powietrzu, to nie znaczy, że w dniu dla nas najważniejszym, będzie nam sprzyjać.
Dlatego fakt kapryśnej pogody, musimy postawić na pierwszym miejscu i zapewnić sobie i naszym gościom, że nie sprawimy im kłopotu kapiącymi kroplami deszczu do weselnego menu. Wynajmując odpowiedzialną firmę, musimy wymagać aby ten fakt nie zepsuł nam całej uroczystości.
Drugim bardzo ważnym elementem jest ustawienie naszego namiotu w miejscu, gdzie będzie dostęp do wody, toalety oraz zasilania prądem. Nie wyobrażam sobie Pań, które w swoich wieczorowych sukniach korzystają z toalet typu Toi Toi. Jak widzę wiele firm oferuje przenośne kontenery zaopatrzone w toalety i lustra, gdzie nie tylko jest woda ale można również poprawić fryzurę i makijaż. Ja osobiście proponuję ustawienie namiotów w pobliżu budynków, w których goście weselni mogliby skorzystać z łazienek z prawdziwego zdarzenia. Pamiętajmy, że nasi goście będą wspominali z naszego przyjęcia nie tylko te dobre chwile, ale również i te przykre.
Co jest jeszcze bardzo ważnym elementem naszego przyjęcia, który również musimy wziąć pod uwagę? Oczywiście wystrój namiotu. Jak tego dokonać, żeby w dodatku podobał się naszym gościom. Mamy dwa wyjścia, zrobić to samemu przy pomocy pomysłów naszych druhen i znajomych albo zamówić profesjonalistów, którzy znają się na tego typu zleceniach.
Firmy, oferują nam bogate i eleganckie rozwiązania typu; gale sufitu, przepiękne dekoracje stołu, pełne kunsztu i przepychu kryształy, perły błyszczące w bukietach kwiatów oraz grę świateł o zmroku. Zobacz tutaj:
Aby nasi goście czuli się dobrze wieczorną porą, zaopatrzmy się w lampy odstraszające owady. Świetną atrakcją imprezy będzie również wypuszczanie latających kolorowych lampionów oraz pokaz sztucznych ogni.

Chcę na koniec dodać, że warto zastanowić się nad tego typu imprezą pod warunkiem, że znajdziemy odpowiednią firmę, która zapewni nam bezpieczeństwo i pełny komfort, a co najważniejsze, pozostanie nam i naszym gościom na długo w pamięci.
www.bellamargo.pl

Jesteś na profilu Małgorzata Ofiara - stronie mieszkańca miasta Mielec. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj